E PAPRITUR/ Sonte në Big Brother VIP hyjnë dy këngëtarët më ‘IN’ të momentit – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Sonte në Big Brother VIP hyjnë dy këngëtarët më ‘IN’ të momentit

E PAPRITUR/ Sonte në Big Brother VIP hyjnë dy këngëtarët më ‘IN’ të momentit

Ledri Vula dhe Yll Limani sonte pritet të hyjnë në Big Brother Vip.

Sipas burimeve të lajmi.net sonte pritet që Ylli dhe Ledri të jenë pjesë e Big Brother Vip.

Nuk dihet nëse artistët e njohur kosovarë do kenë rolin e banorëve të rinj apo do jenë thjesht mysafirë për t’i argëtuar banorët e tjerë brenda.