SHTËPIA E ËNDRRAVE/ Morena publikon pamje të vilës së saj super luksoze dhe mbetëm pa fjalë - AlpeGossip
SHTËPIA E ËNDRRAVE/ Morena publikon pamje të vilës së saj super luksoze dhe mbetëm pa fjalë

SHTËPIA E ËNDRRAVE/ Morena publikon pamje të vilës së saj super luksoze dhe mbetëm pa fjalë

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku prej disa kohësh është zhvendosur në Turqi ku ka nisur një jetë të re dhe po punon për të sjellë disa projekte që do e bëjnë të famshme ndërkombëtarisht.

Morena ka filluar të njihet në industrinë muzikore në Turqi pasi vetëm pak kohë më parë fitoi edhe një çmim.

Ndërkohë ashtu si në Shqipëri, edhe në Turqi, Morena po bën një jetë luksoze. Kjo shihet jo vetëm nga veshjet firmë, por edhe nga shtëpia që këngëtarja ka blerë atje.

Një pamje nga shtëpia në Turqi Morena e ka treguar sot ku shihet se ajo jeton në një vilë të bardhë dy katëshe, me pishinë e gjelbërim.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, shkruan Morena.

Ndërkohë me fotot që ka postuar herë pas here këngëtarja na ka zbuluar pamje edhe nga dhoma e gjumit apo kuzhina.