NUK E NJOHËM/ Monika Lubonja bëhet bjonde dhe duket super yll (FOTO) – AlpeGossip
NUK E NJOHËM/ Monika Lubonja bëhet bjonde dhe duket super yll (FOTO)

NUK E NJOHËM/ Monika Lubonja bëhet bjonde dhe duket super yll (FOTO)

Monika Lubonja mbetet një nga aktoret më të dashura për publikun, por edhe ndër më tërheqëset. Prej vitesh Monikën e kemi parë vetëm me flokë të zeza, por së fundmi aktorja ka vendosur ta ndryshojë pamjen.

Monika ka postuar sot dy foto ku shfaqet me look-un e ri, bjonde.

Me këtë pamje aktorja u shfaq e ftuar sot edhe tek “Rudina” për premieren më të re “Annie”.