TRANSFORMIMI/ Sot e shihni FEMËR, publikohet FOTO e Linda Reit me fytyrë burri – AlpeGossip
TRANSFORMIMI/ Sot e shihni FEMËR, publikohet FOTO e Linda Reit me fytyrë burri

TRANSFORMIMI/ Sot e shihni FEMËR, publikohet FOTO e Linda Reit me fytyrë burri

Linda Rei ka arritur të kthehet në një nga femrat më të komentuara në media e rrjete sociale ku çdo foto e saj tërheq vëmendjen e çdo deklaratë e saj përbën lajm e interes për publikun. Historia e saj e transformimit nga mashkull në femër bëri bujë dhe Linda pa komplekse rrëfeu gjithçka.

Dita ditës e shohim të postojë foto ku tregon pamjen tërheqëse e format bombastike, por imazhi i fundit i ka habitur të gjithë.

Makeup artistja ka publikuar në Instastory një foto ku shihet me fytyrë burri. “Pa filtër, pa makeup”, shkruan Linda në foton të cilën e ka arritur nëpërmjet një opsioni të Snapchat që zevëndeson fytyrat.