“JAM PAK GJIROKASTRITE…”/ Beniada Nishani zbulon ku i çoi lekët e Big Brother – AlpeGossip
“JAM PAK GJIROKASTRITE…”/ Beniada Nishani zbulon ku i çoi lekët e Big Brother

“JAM PAK GJIROKASTRITE…”/ Beniada Nishani zbulon ku i çoi lekët e Big Brother

Beniada Nishani ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në RTV Ora, ku foli dhe rreth eksperiencës së saj në “Big Brother”. E pyetur nëse i ka marrë lekët që fitoi nga spektakli, Beniada tregoi se kanë qenë shumë korrekt dhe ato para nuk i ka harxhuar të gjitha.

“I mora, i mora. Patjetër. Shumë korrekt. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë”, tha Beniada