PËR TË NISUR VITIN MBARË/ Këngëtarja shqiptare heq nga Instagrami miqtë që nuk e mbështesin (FOTO) – AlpeGossip
PËR TË NISUR VITIN MBARË/ Këngëtarja shqiptare heq nga Instagrami miqtë që nuk e mbështesin (FOTO)

PËR TË NISUR VITIN MBARË/ Këngëtarja shqiptare heq nga Instagrami miqtë që nuk e mbështesin (FOTO)

Baby G është një nga reperet më të komentuara në showbizin shqiptar. Së fundmi ajo ka publikuar këngën më të re “It’s me” por diçka duket se ka tërhequr vëmendjen e saj.

Si për të nisur vitin mbarë, ajo ka bërë me dije se do heqë nga Instagrami të gjithë ata që nuk janë aktivë, si dhe miqtë që nuk e mbështesin në karrierën muzikore.

“Nëse nuk jeni aktivë do ju heq nga Instgrami, dhe nëse jemi miq në jetën e vërtetë por nuk jeni suportues të këngës sime “go fuck yourself”. Do ju heq nga Instagrami dhe jeta e vërtetë”.

Nëse ndiqni Baby G dhe nuk jeni aktivë me postime, bëni mirë të kontrolloni pasi vetë reperja mund t’ju ketë fshirë nga lista e saj e ndjekesve, e njëjta gjë vlen dhe për miqtë e saj të cilët nuk treguan mbështetje për të kur u lançua kënga e re.