Elvana publikon FOTON “ujë e sapun”, fansja e TALL KEQ: Po ti qenke si gjyshja ime moj… (FOTO) – AlpeGossip
Elvana publikon FOTON “ujë e sapun”, fansja e TALL KEQ: Po ti qenke si gjyshja ime moj… (FOTO)

Elvana publikon FOTON “ujë e sapun”, fansja e TALL KEQ: Po ti qenke si gjyshja ime moj… (FOTO)

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Projekti i saj i fundit muzikor “Mike”, ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve. Pas pushimeve në Francë, Elvana ka shpërndarë një fot në rrjete sociale ku shihet ujë e sapun.

Pavarësisht fansave që e komplimentojnë pafund ka dhe nga ata që se pëlqejnë.

Njëra prej tyre e ka krahasuar me gjyshen e saj.

“Po ti qenke si gjyshja ime pa make up moj korbë”, shkruan fansja në foton e Elvanës./AlpeNews.al/