Venera Lumani na prezanton me kushërirat dhe nuk mund ta besojmë sa shumë ngjajnë (FOTO) – AlpeGossip
Venera Lumani na prezanton me kushërirat dhe nuk mund ta besojmë sa shumë ngjajnë (FOTO)

Venera Lumani na prezanton me kushërirat dhe nuk mund ta besojmë sa shumë ngjajnë (FOTO)

Venera Lumanin jemi mësuar ta shohim krah njeriut të zemrës në të shumtën e rasteve dhe më rrallë krah familjarëve. Por pak minuta më parë me anë të një fotoje ajo ka zbuluar një pjesë të kushërirave të saj. Bukurinë duket se e kanë në gjak dhe ngjashmëria mes tyre është e pabesueshme.

Don't mess with Lumani cousins!😎

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

Me siguri tani e kuptoni nga vjen gjithë hijeshia në pamjen e këngëtares së njohur. “Mos u ngatërro me kushërirat Lumani”,-ka shkruar Venera krahas fotos. Komentet drejtuar bukurosheve të familjes kanë qenë vetëm pozitive. E si mund të ishin ndryshe?!