“DËSHTOVA ME SUKSES”/ Kiara i tregon Jorit për misionin sekret: Do marr një dënim dhe ju… – AlpeGossip
“DËSHTOVA ME SUKSES”/ Kiara i tregon Jorit për misionin sekret: Do marr një dënim dhe ju…

“DËSHTOVA ME SUKSES”/ Kiara i tregon Jorit për misionin sekret: Do marr një dënim dhe ju…

Mëngjesin e sotëm, Kiara Tito i ka rrëfyer Jori Dellit misionin sekret që i dha Vëllai i Madh mbrëmë dhe që ajo dështoi.

Secili nga banorët kishte për t’u kujdesur për një tullumbace dhe nuk duhej që t’i shponin tullumbacen njëri-tjetrit.

Por vetëm Kiara e kishte këtë shans, por ajo nuk arriti që ta përfundonte me sukses. Teksa Jori dje po flinte, moderatorja shkoi dhe me një kruajtëse dhëmbësh ia shfryu tullumbacen.

Modelja e vuri re menjëherë që Kiara kishte diçka në dorë dhe banorët e tjerë e kuptuan se ajo kishte një mision sekret nga Vëllai i Madh.

Ndërsa sot teksa po i tregonte Jorit për dështimin e misionit, Tito tha se ajo do marrë një dënim dhe ‘ju fituat’.