"ÇMENDET RRJETI"/ Marina Farës i bie bluza dhe i del gjoksi fushë (FOTO) - AlpeGossip
“ÇMENDET RRJETI”/ Marina Farës i bie bluza dhe i del gjoksi fushë (FOTO)

“ÇMENDET RRJETI”/ Marina Farës i bie bluza dhe i del gjoksi fushë (FOTO)

Marina Fara mbetet pa dyshim një nga vajzat më të komentuara të showbizit, ndonëse ajo preferon që daljet në ekran apo dhëniet e intervistave t’i ketë sa më të rralla. Janë fotot që ajo poston në profilin e saj në Instagram që tërheqin vëmendjen pasi Marina shfaqet gjithmonë në super formë dhe super seksi.
Me foton e postuar pak më parë, Marina i ka lënë ndjekësit pa fjalë. Kjo për shkak se bluza që ajo ka veshur ka rënë nga supi duke bërë që bukuroshes me forma perfekte trupore, t’i duket gjoksi.

Menjëherë foto ka marrë komente e komplimenta të shumta, ku shumë prej ndjekësve kanë vendosur emoji të habitur për këtë foto.