Fjalët për lidhjen ishin të vërteta: Fotot e Ledrit me të dashurën mbajnë vetëm aromë dashurie… – AlpeGossip
Fjalët për lidhjen ishin të vërteta: Fotot e Ledrit me të dashurën mbajnë vetëm aromë dashurie…

Fjalët për lidhjen ishin të vërteta: Fotot e Ledrit me të dashurën mbajnë vetëm aromë dashurie…

Tashmë prej kohësh është zbuluar lidhja e reperit të njohur Ledri Vula me Sarën, vajza cila jeton në Gjermani dhe nuk është një figurë publike.
Ndonse çifti nuk publikojnë foto dhe nuk kanë folur për marrëdhënien e tyre ata janë parë në praninë e njëri tjetrit ku duken më të dashuruar se kurrë! Ledri dhe Sara janë kapur mat disa herë por fotot e fundit vërtetojnë gjithçka për marrëdhënien e tyre.
Blitz.al ka siguruar disa foto ku ata duken mjaft të afërt e veç kësaj mund ti cilësojmë si “couple goals”.

Tani nuk ka më dyshime, madje mund të themi se ata janë një çift mjaft i bukur./Blitz.al/