Rita Ora NISET drejt Shqipërisë! Ja SURPRIZA që ka bërë ajo SOT për ju (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora NISET drejt Shqipërisë! Ja SURPRIZA që ka bërë ajo SOT për ju (FOTO)

Rita Ora NISET drejt Shqipërisë! Ja SURPRIZA që ka bërë ajo SOT për ju (FOTO)

Sonte pritet të mbahet koncerti i shumëpritur i këngëtares me famë botërore, Rita Ora.

Pak minuta më para ajo ka postuar në Instagramin e saj një foto ku tregon se po niset drejt Shqipërisë.

Ajo ndodhet në aeroportin e Londrës ku do të fluturojë me charterin e saj dhe shumë shpejt do të jetë në destinacion. Pas shfaqjes në Tiranë këngëtarja shqiptare do të niset drejt Veronës sërish me charterin e saj personal.

Ajo që ra menjëherë në sy është ndryshimi drastic në look-un e saj dhe mesa duket do të jetë një surprizë e vërtetë në skenë.

Këngëtaren sot nuk do ta shihni bjonde, por një kokëkuqe seksi.

“Erdhi vera dhe unë i nxorra fustanet… Shfaqja e parë do të jetë në Tiranë, pastaj në Verona… Oh dhe flokët e mia të kuqe” – shkruan Rita në foton e publikuar ku gati nuk njihet me flokë të kuqe.

Sot pritet që Rita të mbaj koncertin në Sheshin Skënderbej, i cili do të fillojë në orën 18:00 ku do të jenë prezentë dhe këngëtarë të njohur shqiptar. Rita është bërë gati për të “ngritur” në këmbë Tiranën./AlpeNews.al/