Nuk shkojnë mirë me njëri tjetrin? E kush e tha?! Majlinda sapo publikoi këngën e... (VIDEO) - AlpeGossip
Nuk shkojnë mirë me njëri tjetrin? E kush e tha?! Majlinda sapo publikoi këngën e… (VIDEO)

Nuk shkojnë mirë me njëri tjetrin? E kush e tha?! Majlinda sapo publikoi këngën e… (VIDEO)

Reperi i njohur Majk përveç projekteve muzikore, është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

Lidhja e tij me Majlinda Zekën ishte shumë e përfolur, veçanërisht për faktin se përfundoi shumë shpejt, vetëm pak muaj pasi Majlinda mbeti shtatzënë.

Edhe pse të ndarë ata janë prindër të Roanit i cili vetëm pak më parë bëri 1 vjeç.

Majlinda është shumë aktive në postimet e fotove dhe videove me të birin dhe të kohës që kalon me të.

Vetëm pak minuta më parë ajo ka publikuar një video të djalit të vogël duke qëndruar në këmbë dhe në sfond ka këngën më të re të realizuar nga Getoari dhe Flori Mumajesi “Dashni me raki”.

Pavarësisht se Majlinda dhe Majk duket sikur nuk shkojnë mirë me njëri tjetrin, Majlinda po e rrit djalin e saj me muzikën e grupit ku vetë Majk është pjestar./AlpeNews.al/

Për më tepër shikoni videon më poshtë.