“PARADA E LGBTI NË PRISHTINË”/ Pas Adelinës reagon Era Istrefi duke dhënë mbështetjen (FOTO) – AlpeGossip
“PARADA E LGBTI NË PRISHTINË”/ Pas Adelinës reagon Era Istrefi duke dhënë mbështetjen (FOTO)

“PARADA E LGBTI NË PRISHTINË”/ Pas Adelinës reagon Era Istrefi duke dhënë mbështetjen (FOTO)

Era Istrefi ka përkrahur paradën e komunitetin të LGBTI të organizuar në Prishtinë dhe këtë e ka treguar me anë të disa fotove të publikuar duke shkruajtur mbi to.
Këngëtarja vitin e kaluar ka performuar në paradën në New York, ndërsa edhe për një të tillë të organizuar në Prishtinë ajo ka shprehur përkrahjen e saj.

Era me anë të një postimi në Instagram ka treguar se ajo po jep përkrahje morale për këtë paradë, në foton ku ka shkruar ‘Urime parada 2018

Istrefi gjithashtu ka postuar disa pamje Parada e 2017 në New York.