FATI I FILLESTARIT/ Luana Vjollca vë skedinë Francën dhe zbuloni sa fitoi – AlpeGossip
FATI I  FILLESTARIT/ Luana Vjollca vë skedinë Francën dhe  zbuloni sa fitoi

FATI I FILLESTARIT/ Luana Vjollca vë skedinë Francën dhe zbuloni sa fitoi

Finalja e madhe e Botërorit, Francë-Kroaci që u mbajt dje në Rusi u ndoq nga miliona tifozë anembanë botës.

Njëra prej tyre ishte edhe moderatorja shqiptare, e cila madje vuri dhe bast për fitoren e Francës.

Luana ka publikuar foton e skedinës së parë dhe ka vënë 500 euro për fitoren e Francës dhe nëse bëhen 3 ose më shumë gola.

Rezultati final 4-2 i ndeshjes shpalli fituese jo vetëm Francën por edhe Luana Vjollcën e cila ka marrë plot 2250 euro.