Kendall Jenner shfaqet në koncertin e ish-të dashurit por gjestet që ajo bëri tregojnë se… – AlpeGossip
Kendall Jenner shfaqet në koncertin e ish-të dashurit por gjestet që ajo bëri tregojnë se…

Kendall Jenner shfaqet në koncertin e ish-të dashurit por gjestet që ajo bëri tregojnë se…

Kendall Jenner përshëndeti ish-të dashurin e saj Harry Styles në koncertin e tij në Kaliforni, që ishte i fundit në turneun e tij të parë solo.

22-vjeçarja e ndoqi koncertin me dy miqtë e saj, ndërsa u pa duke kërcyer, brohoritur apo kënduar bashkë me këngëtarin.

Harry dhe Kendall kanë qenë në një lidhje rreth 2 vite më parë, kur u dalluan me pushime në Karaibe në festimet e Vitit të Ri 2016.

Ata gjithashtu u ribashkuan në koncertin e Kings of Leon në 2017-n.

Këtë herë, Kendall thjesht tregoi mbështetjen e saj për Harry-n dhe njëkohësisht respekt.