LAN NAM! Shkulje flokësh e të shara, tre vajzat bllokojnë trafikun në mes të Tiranës (VIDEO) – AlpeGossip
LAN NAM! Shkulje flokësh e të shara, tre vajzat bllokojnë trafikun në mes të Tiranës (VIDEO)

LAN NAM! Shkulje flokësh e të shara, tre vajzat bllokojnë trafikun në mes të Tiranës (VIDEO)

Tre vajza janë përfshirë në një sherr mes njëra-tjetrës pasditen e sotme dhe nuk kanë kursyer as fyerjet apo shkuljet e flokëve.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë, ku në pamje mund të shihen tre vajzat që përleshen dhe një person tjetër që përpiqet t’i ndajë.

Sipas raportuesve për JOQ.al, shkaku i “kacafytjeve” ishte se njëra prej vajzave i kishte rënë nga pas makinës së vajzës tjetër.

Për të zgjidhur çështjen, ato vendosën të shaheshin dhe të kacafyteshin me njëra-tjetren.