HARROJINI FORMAT BOMBASTIKE/ Kim Kardashian zvogëlon të pasmet (FOTO) – AlpeGossip
HARROJINI FORMAT BOMBASTIKE/ Kim Kardashian zvogëlon të pasmet (FOTO)

HARROJINI FORMAT BOMBASTIKE/ Kim Kardashian zvogëlon të pasmet (FOTO)

Janë pikërisht të pasmet e saj bombastike që e bënë Kimin të komentohej shumë në media. Madje ishte ajo që i ktheu në “trend” të pasmet e mëdha aq sa shumë femra vendosën t’i drejtoheshin operacioneve plastike për t’u dukur sa më shumë si Kimi.

Mirëpo miliarderja i ka shokuar të gjithë me foton e fundit. Në setin e fundit fotografik për firmën e saj, Kim shfaqet me të pasme të zvogëluara, ç’ka ka sjellë reagimin e menjëhershëm të ndjekësve.

Disa shkruajnë se ajo i ka bërë fotoshop fotos e të tjerë e kritikojnë për faktin që ajo i ka bërë operacion për t’u dukur të mëdha dhe tani i zvogëlon