PRIT: Kënga e re e Young Zerkës qenka dedikim për Anna Likën? Flet aktorja: Shumë… – AlpeGossip
PRIT: Kënga e re e Young Zerkës qenka dedikim për Anna Likën? Flet aktorja: Shumë…

PRIT: Kënga e re e Young Zerkës qenka dedikim për Anna Likën? Flet aktorja: Shumë…

Ashtu siç edhe kishte lajmëruar më parë, këngëtari i njohur Young Zerka ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar, “Anna”.

Kënga është mjaft verore, me ritëm dhe sigurisht, nëse do tentosh të rrish në vend teksa e dëgjon, me siguri do të dështosh.

Ama, nëse niseni nga emri për të gjetur një lidhje me aktoren e njohur, Anna Lika mund edhe të gjejmë diçka.

Ka qenë vetë aktorja, e cila ka shpërndarë këngën e Zerkës dhe shkruan: “Young Zerka dhe Ronela Hajati, shumë, shumë faleminderit për këtë dedikim!”.

Nuk mund ta themi me siguri të plotë që kjo këngë është një dedikim për Annën (po të dëgjojmë edhe tekstin…), por pa ta dëgjojmë edhe një herë se ndoshta mund të marrim një përgjigje.