E akuzuan se s’ka lek dhe pi gjëra fallco! Xhensila Pere nuk duron dot më, injoron keq komentuesin (FOTO) – AlpeGossip
E akuzuan se s’ka lek dhe pi gjëra fallco! Xhensila Pere nuk duron dot më, injoron keq komentuesin (FOTO)

E akuzuan se s’ka lek dhe pi gjëra fallco! Xhensila Pere nuk duron dot më, injoron keq komentuesin (FOTO)

Xhensila Pere është një ndër ish-banoret më të komentuara të Big Brother. Që pas daljes së saj nga realit show-t më i ndjekur në Shqipëri, Pere ka qenë në qendër të thashethemeve.

Duke qenë person publik Xhensila shpesh herë bie pre e komenteve të ndryshme nga komentuesit e saj në rrejtet sociale të cilët mundohen të kapin çdo detaj, por mesa duket kësaj radhe Pere ka vendosur që njërin nga ndjekësit e saj të nxjerrë bllof.

Së fundmi komentuesi, në njërën nga InstaStoryt që ka postuar Xhensila, e ka akuzuar se pija e saj është fallco dhe jo origjinale duke i thënë, “Redbull fallco pi edhe ti ehe bo shtrenjtë origjinali ske faj”.

Por mesa duket ky koment e ka irrituar Xhensilen dhe kjo e fundit nuk ka përtuar t’ja ktheje në të njëjtën mënyre madje edhe me keq se kaq.

“Ai momenti kur do të bësh të shkathtin por në të vërtetë i bën gropën vetes. Por qenka vërtet shtrejntë aq sa ky tipi nuk e ditkërka që ekziston Redbull Sugarfree”, shkruan Xhensila.