Nëse e keni vrarë ndonjëherë mendjen ja ku mund ta gjeni Lori Hoxhën, sapo na e tha vetë... (FOTO) - AlpeGossip
Nëse e keni vrarë ndonjëherë mendjen ja ku mund ta gjeni Lori Hoxhën, sapo na e tha vetë… (FOTO)

Nëse e keni vrarë ndonjëherë mendjen ja ku mund ta gjeni Lori Hoxhën, sapo na e tha vetë… (FOTO)

Lori Hoxha është padyshim një prej personazheve shqiptare të veshura më mira. Ajo poston përditë foto në Instagram nga veshjet e saj luksoze dhe të kombinuara bukur. Lori spikat gjithmonë për stilin e saj të të veshurit, por të themi të drejtën na pëlqejnë edhe përshkrimet që u vendos fotove.

Nuk e dimë nëse i merr në ndonjë faqe të huaj, apo i krijon vetë, por në të vërtetë janë shumë të goditura. Lori na ka treguar që ka një dashuri të theksuar për ushqimin dhe sidomos ëmbëlsirat. Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto në Snapchat ku ka fotografuar disa ëmbëlsira të cilat po i hante dhe shkroi: “Do t’më gjeni aty ku ka ëmbëlsira”.