PAS ANGAZHIMEVE ME PROJEKTET E TYRE/ Xhensila dhe Besi nisin pushimet e para me Ajkën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PAS ANGAZHIMEVE ME PROJEKTET E TYRE/ Xhensila dhe Besi nisin pushimet e para me Ajkën (FOTO+VIDEO)

PAS ANGAZHIMEVE ME PROJEKTET E TYRE/ Xhensila dhe Besi nisin pushimet e para me Ajkën (FOTO+VIDEO)

Pas angazhimeve me projektet e tyre, Xhensila dhe Besi kanë gjetur sot kohën për të nisur pushimet së bashku me vogëlushen e tyre Ajka.

Ka qenë Xhensila ajo që ka postuar një foto nga resorti ku po qëndrojnë, ku Besi shfaqet duke mbajtur Ajkën në krahë teksa të dy vështrojnë detin.

Pak javë më parë Besi e Xhensila i organizuan një festë Ajkës për 1-vjetorin e saj të lindjes. Me këtë rast çifti zbuloi për herë të parë portretin e Ajkës duke i dedikuar edhe urime shumë emocionuse.