Si kurrë më parë, ja çfarë nuk vutë re tek veshja e Alketës sot në “Piter Pan” (FOTO) – AlpeGossip
Si kurrë më parë, ja çfarë nuk vutë re tek veshja e Alketës sot në “Piter Pan” (FOTO)

Si kurrë më parë, ja çfarë nuk vutë re tek veshja e Alketës sot në “Piter Pan” (FOTO)

Ka filluar mbrëmjen e sotme puntata e radhës e “Në kurthin e Piter Pan” një emision i dedikuar tërësisht fëmijëve me talent dhe aftësi të jashtëzakonshme.

Përpos fëmijëve, të ftuarve e situatave që krijohen në program, një vëmendje të madhe merr edhe veshja e Alketa Vejsiut e cila komentohet çdo javë.

Alketa është shfaqur si gjithnjë e kuruar në detaje, por një detaj të veshjes së saj nuk e keni vënë re sot.

Si kurrë më parë moderatorja është shfaqur me të njëjtën veshje në një emision. Alketa është veshur me një palë kominoshe ngjyrë portokalli sot ndërsa pak javë më parë një palë të tilla i kishte të bardha.

Moderatorja duket shumë elegante me këtë veshje teksa kominoshet duket se kanë qenë zgjedhja ideale për Alketën këto kohë pasi edhe dy javë më parë u shfaq me një palë të tilla ngjyrë bojëqielli.