Me veshje transparente dhe reçipeta silikoni, Rashel Kolanecin e THUMBOJNË: Sa të qenka rritur… (FOTO) – AlpeGossip
Me veshje transparente dhe reçipeta silikoni, Rashel Kolanecin e THUMBOJNË: Sa të qenka rritur… (FOTO)

Me veshje transparente dhe reçipeta silikoni, Rashel Kolanecin e THUMBOJNË: Sa të qenka rritur… (FOTO)

Rashel Kolaneci shpesh herë bie ‘pre’ e ‘gojëve të liga’ se format thuajse perfekte të sajat nuk i ka reale. Në çdo dalje televizive ajo ka treguar se është gjithmonë në super formë.

Mirëpo shumë e akuzojnë se përdor edhe shumë ‘photoshop’. Së fundmi ka postuar një foto ku duket shumë seksi e veshur me transparente dhe reçipeta silikoni që e tregojnë mjaft në formë. Por edhe këtë herë ajo u akuzua për përdorim ‘photoshop’-i.

“Sa të qenka rritur dora”, shkruan komentuesja, ndërkohë Rasheli ja kthen me lezet: “Dor boksiereje”, shoqëruar me emoji ku mbyll syrin.