DALIN PAMJET/ Ditëlindja madhështore e djalit të Fiori Dardhës (FOTO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Ditëlindja madhështore e djalit të Fiori Dardhës (FOTO)

DALIN PAMJET/ Ditëlindja madhështore e djalit të Fiori Dardhës (FOTO)

Ditën e djeshme djali i moderatores së njohur Fiori Dardha, Abel ka festuar ditëlindjen. Vogëlushi mbushi plot 7-vjeç dhe nëna e tij e ka uruar me një urim shumë special në profilin e saj.

Mirëpo, surprizën e vërtetë, moderatorja ja kishte siguruar në mbrëmje Abelit duke qenë se i kishte përgatitur një festë madhështore ku të pranishëm kanë qenë shumë miq të vogëlushit dhe familjar të tij.

Fiori ka shpërndarë në Instagram disa nga pamjet e ditëlindjes madhështore ku nuk mungonin lojërat e shumta, maskotat dhe sigurisht torta madhështore me figurën e personazhit vizatimor Goku.