U ZBULUA KËTË MUAJ/ Nuk do ta besoni sa vite kanë bashkë Jonida dhe Besniku (FOTO) – AlpeGossip
U ZBULUA KËTË MUAJ/ Nuk do ta besoni sa vite kanë bashkë Jonida dhe Besniku (FOTO)

U ZBULUA KËTË MUAJ/ Nuk do ta besoni sa vite kanë bashkë Jonida dhe Besniku (FOTO)

E ftuar në “Xing me Ermalin”, aktorja bukuroshe Jonida Vokshi dha ekskluzivisht lajmin e bukur se së shpejti do të martohet. Jonida zbuloi se është në një lidhje me Besnik Krapin, producent i mirënjohur nga Kosova dhe personalitet shumë i njohur në fushën e kinematografisë.

Ndonëse lidhja e tyre u mësua këtë muaj, burime pranë çiftit kanë bërë të ditur ekskluzivisht për “Xing.al” se Jonida dhe Besniku janë të lidhur prej 4 vitesh.

Ata kanë preferuar që lidhjen ta mbajnë të fshehtë dhe të presin momentin e përshtatshëm për ta bërë publike.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Jonida tregoi se së shpejti ata do të bëjnë një dasmë madhështore që po pritet me padurim./Xing.al