HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Afërdita Dreshaj është një gaforre e “çmendur” për dashuri (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Afërdita Dreshaj është një gaforre e “çmendur” për dashuri (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Afërdita Dreshaj është një gaforre e “çmendur” për dashuri (FOTO)

Afërdita Dreshaj është një nga modelet më sexy shqiptare të njohura në botë. Pas dasmës me miliarderin çek Jakup Kindl, Afërtita zgjoi të largohesh nga ekrani por jo nga rrjetet sociale.

Modelja është shumë aktive në instagram ku publikon foto të ndryshme me bashkëshortin ng pushimet e tyer apo e përditshmja. Si një tipike “gaforre” në horoskop ajo nuk nguron ta shprehi publikisht dashurinë e saj. Por kjo nuk është e vetmja karakteristik tipike e Afërditës si gaforre ja disa të tjera të cilast nuk i paskemi kushtuar rëndësi.

Shenjat e gaforres janë të tërhequra nga uji dhe vendi më i mirë për ta ku gjejnë paqe dhe qetësi është afër detit dhe oqeanit. Gjithashtu dhe pse ato dallohen si jo të shoqërueshme janë shumë të dashur me ata që kanë pranë. Duket se Afërdita paska të gjtiha karakteristiakte  gaforres dhe këto psotime të sja na bindën. Ajo shfaqet gjtihmonë në bregdete dhe nuk mungojne kurrë dedikimet për të afërmit e saj.

View this post on Instagram

When swim week is over…

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

Look back to see how far you’ve come

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

My morning view…

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

 

View this post on Instagram

Our souls are made the same…💛

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Gjithashtu gaforret kanë edhe një karakteristik që shenjat e tjera nuk e kanë janë të afta të heqin dorë nag çdo gjër për dashurinë dhe  Afërdita se një përfaqësuese  e denjë e kësaj shenje duket se kohën e saj ja ka dedikuar bashkëshortit. Ajo shfaqet gjithmonë krahë tij duke e shoqëruar kudo.

View this post on Instagram

🌍

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

My love…

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Nëse do ta përshkruanim Afërditën me tre fjali si një “gaforre tipike” dhe të denjë të horoskopit do të ishte: Emocional, zemër mirë  por jo shumë të shoqërueshëm.

 

View this post on Instagram

selfie mode 👀

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

AlpeNews.al