MË NË FUND/ Publikohen këngët e shumëpritura të Festivalit të RTSH – AlpeGossip
MË NË FUND/ Publikohen këngët e shumëpritura të Festivalit të RTSH

MË NË FUND/ Publikohen këngët e shumëpritura të Festivalit të RTSH

Janë publikuar këngët e festivalit të 58-të të RTSH-së.

Ky vit është më i veçantë për shkak të emrave të artistëve shqiptarë të cilët do të marrin pjesë.

Elvana Gjata, Arilena, Albërije Hadërgjonaj, Eli Fara, Stresi, Robert Berisha e Gena janë vetëm disa prej të famshëmve që do të performojnë në këtë edicion.

Fituesi do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion.

Më poshtë ju sjellim këngët të cilat tashmë po rrjedhin në internet.

Elvana Gjata

Arilena

Gena

Robert Berisha 

Eli Fara dhe Stresi 

Era Rusi

Olta Boka

Valon Shehu