PRAKTIKE DHE ME NGJYRA/ Ja trendi më i ri i çantave për sezonin e pranverës – AlpeGossip
PRAKTIKE DHE ME NGJYRA/ Ja trendi më i ri i çantave për sezonin e  pranverës

PRAKTIKE DHE ME NGJYRA/ Ja trendi më i ri i çantave për sezonin e pranverës

Janë nder modelet me te preferuara nga femrat, praktike dhe  perfekte për ti mbajtur gjatë ditës ashtu dhe ne mbrëmje e kemi fjalën për çantat qe varen ne qafe te cilat do të jenë trendi i pranverës.

Nëse i preferoni mëdha apo te vogla, te thjeshta apo te çmuara përgatituni sepse pa këto çanta nuk mund te bëni.

Këtë preference për çantat qe varen ne qafe e kane treguar dhe firmat luksoze te modës si Armani, Chanel, Prada, Vuitton te cilët kane prezantuar ne koleksionet e tyre te sezonit modele te tilla.

Ja disa nga modelet me te bukura te çantave qe varen ne qafe nga te cilat mund te merrni frymëzim.