I HABITI TË GJITHË/ 27-vjeçarja e “Love Story” puth në buzë Saimirin që në takimin e parë (FOTO) – AlpeGossip
I HABITI TË GJITHË/ 27-vjeçarja e “Love Story” puth në buzë Saimirin që në takimin e parë (FOTO)

I HABITI TË GJITHË/ 27-vjeçarja e “Love Story” puth në buzë Saimirin që në takimin e parë (FOTO)

Sonte nisi emisioni “Love Story” në Tv Klan. 18 vajza do të konkurrojnë për të fituar zemrën dhe dashurinë e “Princit Modern”, Saimirit.

Njëra ndër vajzat, e quajtur Vivien Thano, i habiti të gjithë që në takimin e parë. Ajo e la pa fjalë Saimirin, duke i dhuruar një puthje të papritur në buzë.

27-vjeçarja nga Durrësi i kërkoi si fillim t’i mbyllte sytë. “Më në fund. Unë jam Vivien. Kam një surprizë për ty por duhet të të mbyll sytë”, i tha ajo, teksa i lidhi sytë dhe e puthi.

“Vivien, ishte surpriza më e këndshme për sot. Normal, jam unë ai që e marr iniciativën, por më pëlqen që edhe një vajzë të jetë e guximshme”, u shpreh Saimiri.