GJIGANDE DHE LUKSOZE/ Pamje nga shtëpia ku do të jetojë Saimiri i “Love Story” (VIDEO) – AlpeGossip
GJIGANDE DHE LUKSOZE/ Pamje nga shtëpia ku do të jetojë Saimiri i “Love Story” (VIDEO)

GJIGANDE DHE LUKSOZE/ Pamje nga shtëpia ku do të jetojë Saimiri i “Love Story” (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në “Tv Klan” ka nisur formati më i ri “Love Story”, nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. Protagonisti i këtij show ose “Princi Modern”, Saimiri do të jetojë për 4 muaj në “Love House” (Shtëpia e dashurisë), ku do të realizohen takimet me vajzat konkurrente.

Moderatorja Alketa Vejsiu prezantoi publikun me pamjet brenda dhe jashtë vilës, e cila është shumë gjigante dhe luksoze.