“NUK ËSHTË ZILIQAR…”/ Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri e bëri për vete – AlpeGossip
“NUK ËSHTË ZILIQAR…”/ Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri e bëri për vete

“NUK ËSHTË ZILIQAR…”/ Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri e bëri për vete

Sara Hoxha ka nisur të dalë më shpesh në intervista duke na zbuluar më shumë për jetën e saj dhe të Ledrit. E ftuar së fundmi në “Prive”, blogerja ka folur që nga marrëdhënia e saj me Ledrin, mëmësinë dhe planet për të ardhmen.

Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri e bëri për vete

Ndër të tjera ajo ka zbuluar edhe tri tiparet më të mira të Ledrit.

Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri e bëri për vete

“Ai është shumë punëtor, punon pa fund. Nuk është ziliqar, mundohet gjithmonë të ngrejë e të marrë e dikë tjetër me vete. Nuk punon vetëm për vete…E treta, a quhet që ai është një baba kaq shumë i mirë?”, tha Sara.

Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri e bëri për vete

Sara zbulon 3 gjërat me të cilat Ledri e bëri për vete