NJË DITËLINDJE E VEÇANTË/ Adelina Tahiri feston 27-vjetorin në një nga restorantet më të shtrenjta (VIDEO) – AlpeGossip
NJË DITËLINDJE E VEÇANTË/ Adelina Tahiri feston 27-vjetorin në një nga restorantet më të shtrenjta (VIDEO)

NJË DITËLINDJE E VEÇANTË/ Adelina Tahiri feston 27-vjetorin në një nga restorantet më të shtrenjta (VIDEO)

Adelina Tahiri është e njohur për jetën e saj luksoze. Momentalisht ajo i është dedikuar djalit të saj, Jon, megjithatë asnjëherë nuk i lë pas dore udhëtimet e shtrenjta. Ditën e sotme, këngëtarja mbush plot 27 vjeç dhe ka vendosur që në mbrëmje ta presë ditëlindjen e saj në një nga restorantet më të famshme, në Stamboll. Adelina ka publikuar një foto me kuzhinierin e njohur, Nusret dhe një video teksa ai përgatit ushqimin përpara të gjithë të pranishmëve. Këngëtarja e ka uruar veten nëpërmjet një fotoje ku shkruan numrin ‘27’, ku dhe urimet nga ndjekësit nuk kanë munguar. Me siguri, festimet dhe dhuratat e Adelinës do vazhdojnë, ndaj kurioziteti i fansave për të ditur më shumë duhet të jetë shumë i madh.

View this post on Instagram

@nusr_et

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on