TË THJESHTA DHE JO TË KUSHTUESHME/ Këto 5 bluza të Lori Hoxhës janë gjithçka duhet të keni (FOTO) – AlpeGossip
TË THJESHTA DHE JO TË KUSHTUESHME/ Këto 5 bluza të Lori Hoxhës janë gjithçka duhet të keni (FOTO)

TË THJESHTA DHE JO TË KUSHTUESHME/ Këto 5 bluza të Lori Hoxhës janë gjithçka duhet të keni (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër bloggeret shqiptare mjaft e preferuar nga të gjithë.

Stili i saj inspiron shumë vajza dhe gjithnjë mundohet të japë më të mirën përmes rrjeteve sociale.

Ajo reklamon veshjet përmes fotove apo videove dhe përmes tyre sigurisht dallohet edhe stili që e përfaqëson atë.

Lori Hoxhën e kemi parë të vishet shumë “chic”, njeh çdo rregull të modës dhe tendencat e fundit dhe padyshim mund të themi se blogeres i shkojnë edhe veshjet me kosto më të ulët. Këtë fakt ajo e ka bërë të ditur vetë teksa ka treguar se nuk e ka problem të blejë veshje apo aksesorë në marka të shtresës së mesmem, mjafton të jenë të bukura.

Kështuqë edhe bluzet që do t’ju prezantojmë sot, kemi vërejtur se Lori i ka të shumta në garderobë.

Bëhet fjalë për bluzet me krahë të shkurtër, një masë më të madhe që do të thotë rrrinë të lirshme si dhe, janë të aksesueshme edhe me çmime të ulëta.

Prandaj vajza, Lori kësaj here ka menduar edhe për ju të cilat nuk doni të shpenzoni shumë duke ju treguar një trend gjithashtu edhe shumë të rehatshëm!

View this post on Instagram

Tb to warmer days

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

no sharing around here

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

orange is the new black

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

standing in the sun✨

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

/AlpeNews.al