“CMEND” FANSAT/ Redona Koçi foto me bikini duke “Përshëndetur”… – AlpeGossip
“CMEND” FANSAT/ Redona Koçi foto me bikini duke “Përshëndetur”…

“CMEND” FANSAT/ Redona Koçi foto me bikini duke “Përshëndetur”…

Ajo ka marrë epitetin avokatja joshëse, duke qenë se ka përfunduar dhe studimet për juridik.

Flasim për bukuroshen Redona Koçi e cila di të befasojë me paraqitjen e saj në rrjete sociale, shpeshherë edhe tej mase e ekspozuar.

Fotografitë e saj, shpeshherë provokuese bëjnë që edhe komentet nga ndjekësit meshkuj të jenë të shumta.

Në fotografinë e publikuar në Instastory, Redona shfaqet me bikini dhe super sexy.