KOPJON STILIN E KIMIT/ Lori Hoxha publikon foton dhe zbulon ushqimin “e preferuar” – AlpeGossip
KOPJON STILIN E KIMIT/ Lori Hoxha publikon foton dhe zbulon ushqimin “e preferuar”

KOPJON STILIN E KIMIT/ Lori Hoxha publikon foton dhe zbulon ushqimin “e preferuar”

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha është një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.
Jeta e saj luksoze, veshjet, imazhet janë çdoherë në fokus të mediave duke u komentuar pothuajse gjithnjë.

Para disa minutash Lori Hoxha publikoi foton ku na tregon çfarë ka konsumuar për dark.Mesa duket ushqimi i preferuar i blogeres qenkan pikërisht picat.