Pas dy viteve largim/ Gazetarja e njohur rikthehet në ekranin e “Top channel” (FOTO) – AlpeGossip
Pas dy viteve largim/ Gazetarja e njohur rikthehet në ekranin e “Top channel” (FOTO)

Pas dy viteve largim/ Gazetarja e njohur rikthehet në ekranin e “Top channel” (FOTO)

Pas 15 vitesh punë në ekranin e “Top Cahnnel” gazetarja Monika Stafa u largua nga ky televizion në prill të viti 2016, pasi u zgjodh në krye të këshillit të Ankesave në Autoritetin e Mediave Audiovizive (AMA).

Madje rikthimin në televizion Monika na e ka paralajmëruar edhe vet nëpërmjet një komunikimi që ka realizuar së bashku me të bijën, të cilin e ka bërë publik në profilin e saj në Instagram.

“Të uroj një vit të mbarë, meriton të jesh atje më shumë nga të gjithë. Paç fat dhe shijoje! Një dolli për gazetaren më të mirë në botë… Shko dhe hap një faqe të re. Ky vendim do të të rregullojë humorin,” i shkruan e bija.

Në përshkrimin e fotos, Stafa thotë: “Së shpejti, më ndiqni”.