S’la njeri pa i veshur! Shapkat uniseks po çmendin femra e meshkuj shqiptarë… (FOTO) – AlpeGossip
S’la njeri pa i veshur! Shapkat uniseks po çmendin femra e meshkuj shqiptarë… (FOTO)

S’la njeri pa i veshur! Shapkat uniseks po çmendin femra e meshkuj shqiptarë… (FOTO)

Ato njihen ndryshe si “Pool Sliders”, pasi janë perfekte për plazh, janë të thjeshta, komode dhe për më tepër nuk njohin gjini.

Shapkat klasike të pishinave apo të plazhit tashmë kanë zbarkuar dhe në vendin tonë, në mesin e figurave të njohura të televizionit.

Megjithatë, të famshëm si Jonida Maliqi, Armina Mevlani, Getoar Selimi etj, kanë një të përbashkët.

Ata kanë zgjedhur shapkat “Givenchy Paris”, në ngjyrë klasike të zezë që janë lehtësisht të kombinueshme.

Këto shapka uniseks mund t’i gjeni online për 179 euro dhe mund të kombinohen me veshje verore, pantallona xhins të shkurtra apo të gjata.

Nëse nuk keni ndonjë ide sesi mund t’i vishni, frymëzohuni nga të famshmit shqiptarë:

Zaimina Vasjari

Getoar Selimi

Jonida Maliqi

Armina Mevlani