Na kishte marrë malli për Era Istrefin bjonde: Këto foto të papublikuara të lënë thjesht pa fjalë… (FOTO) – AlpeGossip
Na kishte marrë malli për Era Istrefin bjonde: Këto foto të papublikuara të lënë thjesht pa fjalë… (FOTO)

Na kishte marrë malli për Era Istrefin bjonde: Këto foto të papublikuara të lënë thjesht pa fjalë… (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi është ndjerë nostalgjike këtë të hënë pasi ka publikuar disa foto të vjetra.

Ajo ka publikuar dy foto nga koha kur ishte bjonde dhe kur kishte një stil të ndryshëm nga ky i sotmi.

“S’munesh mi ecë hapat e mi”, ka shkruar Era, ndërkohë që nuk e dimë se kujt ia dedikon ajo këtë deklaratë.

Bukuroshja shqiptare ka pasur vëmendje të madhe gjatë kësaj kohe pas pjesmarrjes në Kampionatin Botëror “Russia 2018” dhe numëron mbi 1 milion ndjekës në Instagram.