Moderatorja rrëfen intervistën me Ramën: Kisha shumë emocione, ishte në një periudhë… – AlpeGossip
Moderatorja rrëfen intervistën me Ramën: Kisha shumë emocione, ishte në një periudhë…

Moderatorja rrëfen intervistën me Ramën: Kisha shumë emocione, ishte në një periudhë…

Kryeministri Edi Rama, pasi fitoi zgjedhjet e 25 qershorit u shfaq në emisionin ‘Tek Unë’ për një intervistë ndryshe nga herët tjera ku flitet vetëm për politikë.

Moderatorja Arjola Shehu ka treguar se si ia ka arritur që të bëjë pjesë të emisionit një personazh kaq të njohur.

“Ishte ftesë që ia bëmë ndoshta momenti i duhur dhe e pranoi me kënaqësi,” – tha ajo në ‘Mos i fol shoferit’.

E pyetur nga Rudina Dembacaj nëse është vënë në siklet gjatë intervistës, Arjola tha:

“Jo pse, unë isha në emocione se është një figurë shumë e rëndësishme dhe të vinte në studion time në një periudhë pas zgjedhjeve ishte e rëndësishme dhe për mua, për karrierën time, ishte shumë gjë e madhe”, tha ajo.