Ku do jesh i ulur në dasmën e Ronela Hajatit? Përgjigjet Young Zerka : Në karrocë si… – AlpeGossip
Ku do jesh i ulur në dasmën e Ronela Hajatit? Përgjigjet Young Zerka : Në karrocë si…

Ku do jesh i ulur në dasmën e Ronela Hajatit? Përgjigjet Young Zerka : Në karrocë si…

Thjesht kolegë apo më shumë se kaq?! Për pjesën më të madhe të publikut ata janë një çift, por të themi të drejtën nuk janë zyrtarizuar ende pasi ata nuk kanë pranuar asgjë.

Bëhet fjalë për këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka. Ama në një mënyrë apo një tjetër, shpesh herë i kanë hedhur benzinë zjarrit.

 

Këtë herë Young Zerka ka qenë i ftuar në ‘Pop Culture’ dhe sigurisht nuk mund t’i shpëtonte pyetjes mbi marrëdhënien me Ronelën.

“Nëse Ronela martohet, do jesh edhe ti i ftuar. Ku do jesh i ulur ti? Në vend të parë?” -e kanë pyetur Young Zerkën.

“Ose në karrocë” –u shpreh ai duke qeshur. “Si shoqërues domethënë” –tha Young Zerka në vazhdim.