RUDINA MAGJISTARI VIHET NË SIKLET/ Moderatoren e kapin “mat” në ashensor (FOTO) – AlpeGossip
RUDINA MAGJISTARI VIHET NË SIKLET/ Moderatoren e kapin “mat” në ashensor (FOTO)

RUDINA MAGJISTARI VIHET NË SIKLET/ Moderatoren e kapin “mat” në ashensor (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur e për të cilën publiku ka gjithnjë interes të dijë mbi jetën private dhe atë profesionale, Rudina Magjistari ka nisur pushimet me bashkëshortin dhe vajzën e saj të vogël, Mian.

Në këto ditë relaksi për moderatoren, nuk kanë munguar fotot nga ajo të cilat kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Mirëpo duke bërë foton e fundit, Rudinën e kanë kapur mat. Moderatorja ka qenë në ashensor dhe në ato momente dera është hapur.

“Ai momenti kur ti ben nje foto ne ashensor dhe papritur hapet dera”, shkruan Rudina në foton e realizuar në ashensor, teksa një burrë shihet prapa saj.