I FIKSUAR PAS ENCËS/ Reperi shqiptar “E NGACMON” këngëtaren publikisht (FOTO) – AlpeGossip
I FIKSUAR PAS ENCËS/ Reperi shqiptar “E NGACMON” këngëtaren publikisht (FOTO)

I FIKSUAR PAS ENCËS/ Reperi shqiptar “E NGACMON” këngëtaren publikisht (FOTO)

Enca është padyshim një prej femrave më të komentuara të showbizit dhe ndër më të ndjekurat në profilin e saj në Instagram. Jo rrallë ajo ka tërhequr vëmendjen e kolegëve, të cilët kanë deklaruar publikisht se pëlqenin format e saj seksi.

Së fundmi, edhe reperi Çartani është fiksuar keq pas Encës. I pyetur në Instastory nëse do të bënte një bashkëpunim me këngëtaren, ai është përgjigjur:

“Në të gjitha aspektet”, duke lënë të kuptohet se Enca i pëlqen më shumë sesa për të bërë vetëm një bashkëpunim në muzikë.