E bën vetë në shtëpi/ Këngëtari shqiptar e pranon hapur se i lyen flokët (VIDEO) – AlpeGossip
E bën vetë në shtëpi/ Këngëtari shqiptar e pranon hapur se i lyen flokët (VIDEO)

E bën vetë në shtëpi/ Këngëtari shqiptar e pranon hapur se i lyen flokët (VIDEO)

Kastro Zizo e shpreh gjithmonë hapur mendimin e tij dhe asnjëherë nuk vendos filtra. Mbrëmjen e sotme, ai ishte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” për të promovuar këngën më të re “Çuna dhe goca”, në bashkëpunim me Eneda Tarifën dhe Robert Berishën.

Gjatë emisionit, Kastro pranoi se i lyen flokët vazhdimisht në shtëpi. Madje, tregoi se boja kushton vetëm 6 mijë lek të vjetra në supermarket.

“ Në shtëpi i kam lyer. Mi kanë lyer. 6 mijë lekë bën boja në supermarket.” – tha Kastro.

Moderatori e ngacmoi Kastro Zizon, që të lyente edhe thonjtë siç bën edhe Robert Aliaj.

“Po përtoj se i ha. Nuk është se i kam problem t’i lyej.” – përfundoi këngëtari Kastro Zizi.