Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, “vjedhin” vëmendjen e publikut (FOTO) – AlpeGossip
Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, “vjedhin” vëmendjen e publikut (FOTO)

Kryeministri me bashkëshorten vishen njësoj, “vjedhin” vëmendjen e publikut (FOTO)

Janë çifti më i përfolur i jetës publike dhe duket se detajet e jetës së tyre private përbejnë interes për publikun…

Anita dhe Ramush Haradinaj, ani pse të dy të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë për njëri tjetrin.

Si kryeministër, Ramushi është shumë i përkushtuar punës,por asnjëherë nuk e ka lënë anash familjen, shkruan “Oravip”. Njëjtë vepron edhe e zonja e shtëpisë, Anita.

Përkundër angazhimeve të saj në profesionin si moderatore dhe në punët e shtëpisë, ajo gjen kohë të i përkushtohet burrit të saj e ta bëj atë sa më të lumtur.. Të veshur dy njësoj, ata duken shumë bukur krah njëri-tjetrit.