ENI KOÇI DHE GENC PREVLUKAJ U MARTUAN? Detaji që i habiti të gjithë fansat (FOTO) – AlpeGossip
ENI KOÇI DHE GENC PREVLUKAJ U MARTUAN? Detaji që i habiti të gjithë fansat (FOTO)

ENI KOÇI DHE GENC PREVLUKAJ U MARTUAN? Detaji që i habiti të gjithë fansat (FOTO)

Dy këngëtarët e njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni  Koçi, kanë disa vite që po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Më 3 nëntor të vitit 2018, artisti i bëri një propozim shumë të veçantë partneres së tij, në Plavë.

E nga fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, vihet re se çifti i dashur për publikun i ka dhënë fund beqarisë.

Eni ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe nga ana tjetër Genci me një kostum dhëndri, teksa ndodhen në mes të një lëndine.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u martuan? Detaji që i habiti të

“Zoti dhe Zonja Prelvukaj. Të martuar që prej vitit 2019”, shkruan këngëtarja e njohur bashkëngjitur me fotot e veçanta. Me këto postime, ata treguan se kanë pak vite që janë martuar.

Dy këngëtarët kanë preferuar ta mbajnë shumë private jetën e tyre personale, teksa rrallë herë ndajnë me fansat e tyre momente të veçanta. Madje artistja është përfolur tashmë se është në pritje të fëmijës së tyre të parë por deri më tani nuk ka ende asnjë reagim nga ana e saj.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u martuan? Detaji që i habiti të