PAMJET/ 10 femrat më të bukura në botë, sipas mijëra njerëzve – AlpeGossip
PAMJET/ 10 femrat më të bukura në botë, sipas mijëra njerëzve

PAMJET/ 10 femrat më të bukura në botë, sipas mijëra njerëzve

Femrat, të cilat janë të gjitha kaq të ndryshme dhe të bukura, janë përballur gjithmonë me disa rregulla dhe udhëzime në lidhje me pamjen. Si përfundim, jo ​​vetëm që këto rregulla ndryshojnë me shpejtësinë e dritës, por ato gjithashtu ndryshojnë në të gjithë globin. Sido që të jetë, të gjithë janë të bukur në mënyrën e tyre, dhe ne vendosëm të shohim femrat më tërheqëse nga e gjithë bota, sipas mendimit të mijëra njerëzve.

  1. Xhesika Alba

  1. Salma Hayek

  1. Catherine Zeta-Jones.

  1. Sophia Loren

  1. Charlize Theron

  1. Scarlett Johansson

  1. Marilyn Monroe

  1. Raquel Welch

  1. Grace Kelly

  1. Audrey Hepburn