Fansi i thotë:‘’Hani më pak ti dhe Enca se lat nom’’/ Uindi Haxhia merr hak në publik dhe i tregon…[FOTO] – AlpeGossip
Fansi i thotë:‘’Hani më pak ti dhe Enca se lat nom’’/ Uindi Haxhia merr hak në publik dhe i tregon…[FOTO]

Fansi i thotë:‘’Hani më pak ti dhe Enca se lat nom’’/ Uindi Haxhia merr hak në publik dhe i tregon…[FOTO]

Jo vetëm Enca por edhe motra e saj Uindi Haxhia është bërë tashmë pjesë e showbizz-it si një personazh goxha i komentuar dhe shpesh na ka treguar episode nga jeta e saj luksoze.

Së fundmi bukuroshja ka postuar në Instagram disa poza ku teksa ndodhet në një vaskë me hidromasazh dhe ka vendosur ti shoqërojë momentet e relaksit me një shishe shampanjë ”Moet”.

Një fans nuk ka nguruar ta ngacmojë duke i shkruar: “Hani më pak ti Enca se lat nom”, koment ky që mesa duket ka ngjallur goxha acarim tek Uindi.

Edhe bukuroshja e showbizz-it nuk ja ka përtuar nga ana tjetër teksa i ka shkruar: “Ti po spate ngrënë më thuaj”.

S’ka shaka! Vajzat e shoëbizz-it dalin jashtë kontrollit kur dikush i fyen padrejtësisht