ME ROBËDISHAMBËR DHE FLOKË TË LAGURA/ Jonida Maliqi publikon foton SEKSI nga krevati – AlpeGossip
ME ROBËDISHAMBËR DHE FLOKË TË LAGURA/ Jonida Maliqi publikon foton SEKSI nga krevati

ME ROBËDISHAMBËR DHE FLOKË TË LAGURA/ Jonida Maliqi publikon foton SEKSI nga krevati

Jonida Maliqi është një ndër personazhet më të përfolura në rrjetet socialedhe kosiderohet femra më fashion e “showbizit” shqiptar.

Këngëtarja është shumë e kuruar në çdo dalje televizive dhe shumë aktive në rrjetet socile ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja.

Ditën e sotme Jonida ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet me robdishambër nga shtrati dhe flokët e lagura.

Nuk mund ta mohojm që duket shumë joshëse dhe seksi.