‘Të hëngsha pirsin’, Alban Ramosaj ul pantallonat dhe çmend vajzat (FOTO) – AlpeGossip
‘Të hëngsha pirsin’, Alban Ramosaj ul pantallonat dhe çmend vajzat (FOTO)

‘Të hëngsha pirsin’, Alban Ramosaj ul pantallonat dhe çmend vajzat (FOTO)

Alban Ramosaj ka vendosur t’i “çmendë” fansat e tij me fotot që poston së fundmi në rrjete sociale. Pas fotos ku shfaqej në shtrat i zhveshur, foto e cila mori shumë vëmendje pak ditë më parë, sot ka qenë radha për një foto edhe më të nxehtë.

Këngëtari ka postuar një foto topless, me pantallonat e ulura dhe ku shihet qartë pirsing në njërin gjoks.

Kaq është dashur që fanset e tij femra të shpërthejnë me komente në këtë foto.

“F..k me daddy, s’e prisja fare këtë”, “Djalë i keq”, “Të hëngsha pirsin unë ty”, “Po vdes”, janë disa nga komentet.